به دلیل نوسان نرخ ارز، لطفا قبل از خرید نهایی جهت تایید موجودی و قیمت کالا با ما تماس بگیرید.

قوانین و مقررات

کلیه قوانین ومقررات و محصولات و خدمات ارائه شده در این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

همچنین مشتریان عزیز لطفا در صورت داشتن هرگونه شکایت یا انتقاد یا نقطه نظر با ما تماس بگیرید.

استفاده شما از این وب سایت اینترنتی و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

۱- خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

۴- پرداخت وجه فقط به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت بانک پاسارگاد (کلیه کارتهای عضو شتاب پذیرفته می شوند) انجام می گیرد.

۵- مکان تحویل کالا آدرسی است که مشتری در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج مینمایید و این سایت آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمود و تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست. سفارشات مراکز استان و شهرستان ها بوسیله پست سفارشی و تیپاکس ارسال خواهد شد. شهرهايي که خدمات تيپاکس ندارند، با روشهای ديگر حمل و کالا به دست آنها خواهد رسيد. هزینه حمل به عهده خریدار می باشد.

۶- مدت زمان تحویل کالا برای مراکز استانها میانگین کمتر از ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد.مدت زمان تحویل کالا برای شهرستانها میانگین کمتر از ۷۲ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد.با توجه به ارسال سفارشات از طریق سرویس پست و يا شرکتهای حمل و نقل، امکان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملکرد شرکت پست و شرکتهای حمل و نقل وجود دارد که این از عهده تعهدات فروشگاه اینترنتی خارج است.